Uwaga

Z powodu awarii telefonu stacjonarnego prosimy o kontaktowania się  pod numerem  telefonu komórkowego 515 284 973 lub mailowo  do godz.15.00

CZYTAM TOBIE - zapraszamy do wysłuchania i obejrzenia bajki

MIEJSKA I POWIATOWA BIBLIOTEKA PIBLICZNA W NOWYM TOMYŚLU zorganizowała AKCJĘ: CZYTAM TOBIE!

Do udziału w projekcie zaprosili  znanych i lubianych nowotomyślan.

Wzięła w niej udział także Dyrektor naszej Poradni - Magdalena Kędzia – Kluj – pedagożka i dyrektorka Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Nowym Tomyślu. Ściśle współpracuje z organizacjami i instytucjami działającymi na rzecz dziecka i jego rodziny. Z powodzeniem udziela swojego wsparcia na płaszczyźnie zawodowej i osobistej Miejskiej i Powiatowej Bibliotece w Nowym Tomyślu. Kocha swoją pracę, drugiego człowieka i zwierzęta – jest właścicielką dwóch kotów i psa. Wielbicielka wybitnych filmów oraz literatury II Wojny Światowej. Mama Asi, która z zacięciem artystycznym wykonała Ilustracje postaci głównego bohatera i jego rodziny.

 KLIK 

#nowotomyskabibliotekaCzytelnikom

 

KOMUNIKAT DYREKTORA PORADNI PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNEJ W NOWYM TOMYŚLU

KOMUNIKAT DYREKTORA PORADNI PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNEJ W NOWYM TOMYŚLU!!!

Z uwagi na wprowadzenie na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii w związku z zakażeniami wirusem SARS-CoV-2 Poradnia-Psychologiczno-Pedagogiczna od 26 marca 2020r do odwołania- czasowo ogranicza funkcjonowanie placówki.

Pracownicy Poradni są dostępni codziennie w godzinach od 8:00 do 15:00 pod nr telefonu: 515 284 973. Można się również kontaktować mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub indywidualnie z poszczególnymi specjalistami na poniżej wskazane adresy:

L.P Imię i nazwisko pracownika Stanowisko Adres e-mail
1. Kędzia-Kluj Magdalena pedagog/dyrektor Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
2. Baranowska Violetta Magdalena psycholog Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
3. Borowiak Karolina psycholog Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
4. Cymerman Magdalena psycholog Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
5. Heinrich Danuta psycholog Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
6. Hołod-Głuszek Małgorzata pedagog Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
7. Klarczyk Lucyna pedagog/doradca zawodowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
8. Kozańska Anna pedagog/doradca zawodowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
9. Mandziak Agnieszka psycholog Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
10. Rąbalska Wanda psycholog Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
11. Rodziewicz Maria psycholog/doradca zawodowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
12. Ryszka Marta terapeuta integracji sensorycznej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
13. Siębor Justyna neurologopeda Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
14. Stachowiak Anna pedagog/logopeda Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
       

Jednocześnie informuję, że pracownicy Poradni będą realizować zadania z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej między innymi z wykorzystaniem Platformy Microsoft Teams.
Ponadto zachęcam Państwa do zapoznania się z materiałami opracowanymi przez specjalistów pracujących w Poradni w formie artykułów, poradników, prezentacji multimedialnych, które dostępne są na naszej stronie internetowej i Facebooku.

/./ Magdalena Kędzia-Kluj

DRODZY RODZICE UCZNIÓW KLASA VIII !

 DRODZY RODZICE UCZNIÓW KL VIII!

Już niebawem rozpocznie się czas składania dokumentów do szkół ponadpodstawowych. Obecna sytuacja w   naszym kraju ogranicza  bezpośredni kontakt, zarówno z Wami, jak i z Waszymi dziećmi. Dlatego wychodzę   do Państwa z propozycją zdalnie przeprowadzanych   konsultacji - porad zawodowych. W sytuacji   jakichkolwiek  pytań związanych z wyborem przyszłej szkoły i zawodu przez uczniów klasa VIII   oraz ich   rodziców proszę o kontakt ze mną pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Postaram się odpowiedzieć na  każde pytanie oraz     rozwiązać pojawiające się problemy. Serdecznie zapraszam do współpracy.
 mgr Lucyna Klarczyk – doradca zawodowy

Poradnik maturzysty - moja motywacja

Prezentujemy Państwu cykl materiałów dla uczniów, przygotowany przez pedagoga Annę Kozańską. 

  • Poradnik maturzysty

Poradnik_maturzysty_Anna_Kozańska.pdf

  • Jak się uczyć

Jak się uczyć samodzielnie Anna Kozańska

godło

Ważne

Gościmy

Odwiedza nas 29 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon

Odsłon artykułów:
211353
Copyright © 2020 Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Nowym Tomyślu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.